Hilbet Para Çekme

Hilbet para çekme işlemleri, hızlı, komisyonsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir. Para çekim sırasında Hilbet hiçbir şekilde belge talep etmemektedir. Yalnızca 1 defaya mahsus TL Nakit ve Ecopayz ödeme seçenekleri için belge talep edebilmektedir. Bunun haricinde hesapta olağan dışı bir durum (farklı isme ödeme alma, farklı IP girişi gibi) olmadıktan sonra hiçbir zaman belge talep etmemektedir. İstenen belgeler şöyledir:

 • T.C. kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafı ya da pasaportun bilgilerinizin olduğu kısmın fotoğrafı,
 • İkametgâh belgesi,
 • İkametinize ait her hangi bir son ayın faturası(elektrik, doğal gaz, su, internet gibi),
 • Çekim talebi vereceğiniz hesap ile ilgili doğrulama, (son bir aylık hesap dökümünü gibi)

Genel olarak istenen belgeler bu şekildedir. Bu belgeler sitenin onayından geçince size para ödemesi yapılmaktadır. Onaylanmaması durumunda hesabın güvenliği için askıya alınır ve ödeme bekletilir. Hesap çalma gibi durumlar için genelde bu tür seçenekler ile hesap güvenliği alınmaktadır. Hilbet para çekme konusunda da kullanıcılarının güvenliğine önem vermektedir.

Bunun haricinde Hilbet sitesinden para çekim talebi verdiğinizde onaylanması halinde 30 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. En fazla 2 saat sürerken, yoğunluğa göre bu süre uzayabilmektedir. Bunun haricinde günlük en alt para çekim limiti ise 100 TL olurken, en fazla ise 30.000 TL’dir. Dilediğiniz zaman 7/24 çekim talebinde bulunabilirsiniz.

Hilbet Bahis Para Çekme Seçenekleri

Hilbet para çekimi konusunda bol seçenekler sunarken, günlük limitleri de kullanıcılarının isteğine göre ayarlamıştır. Hilbet para çekme seçenekleri;

 • Kredi kartı
 • Banka havalesi
 • Papara
 • Rocketpay
 • Astropay
 • Cepbank
 • CMT Cüzdan
 • Payfix
 • Bitcoin
 • Payturka
 • TL Nakit
 • Ecopayz

Para çekme yöntemleri ile çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 24 saatte hiçbir çekim adet sınırı bulunmazken, sadece alt ve üst limitler yer almaktadır.

Hilbet Papara ile Para Çekme

Hilbet papara ile para çekme oldukça hızlı ve güvenli bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde para çekmek isteyen kullanıcılar en alt limit 200 TL, en fazla ise 30.000 TL arasında değişmektedir. Hilbet papara ile para çekme işlemi onaylandıktan sonra 30 dakika ile 3 saat arasında değişen zaman aralığında ödemeler hesaba aktarılmaktadır. Hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin para çekim talebinde bulunabilirsiniz.

Cepbank ile Para Çekme

Hilbet Cepbank ile para çekme işlemi yapacak kullanıcılar hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilir. Bunun için en düşük limit 100 TL olurken, günlük en yüksek limit ise 30.000 TL şeklindedir. Cepbank ile kolay bir şekilde çekim talebi verebileceğiniz gibi 30 dakikaya varan bir sürede hesabınıza anında aktarılacaktır.

Kredi Kartı ile Para Çekme

Hilbet kredi kartı ile para çekme işlemi her ne kadar az tercih edilse de 7 gün 24 saat çekim talebinde bulunabilirsiniz. İşlem süresi 24 saate kadar uzayabilmektedir. Limitler ise en düşük 200 TL olurken, en yüksek 3.000 TL şeklindedir. Kredi kartı ile çekim yaparken kart bilgilerinin doğruluğu kontrol edilmelidir.

Banka Havalesi ile Para Çekme

Hilbet banka havalesi ile para çekme yöntemi Türkiye’de güvenlik nedeniyle pek kullanılmasa da tercih edilen yöntemler arasındadır. Banka havalesi ile para çekmek istiyorsanız en düşük 500 TL limit ile günlük para çekimi yapabilirsiniz. Günlük en fazla ise 30.000 TL’dir. Banka havalesi ile para çekme işlemleri diğer çekim işlemlerine göre daha uzundur. İşlem süresi en geç 3 saat olsa da işlem yoğunluğuna göre 24 saati bulabilir. Yalnızca hafta içi banka havalesi ile çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz.

TL Nakit ve Ecopayzile Para Çekme

Hilbet TL Nakit ile Ecopayz para çekme işlemi ile en düşük 100 TL günlük limit olurken, en fazla ise 30.000 TL’dir. TL Nakit ya da Ecopayz ile çekim talebinde bulunacağınız zaman 1 kereye mahsus belge istenebilmektedir. Bunun haricinde hiçbir ödeme yönteminde belge talep edilmemektedir. Bu çekim işleminde en geç 2 saat içinde para hesaba aktarılmaktadır.

Bitcoin ile Para Çekme

Hilbet Bitcoin ile para çekme işlemi yapmak en kolay ve güvenli yöntemlerden bir tanesidir. En düşük 100 TL ile çekim talebinde bulunabilirsiniz. Bu yöntem ile 7/24 çekim talebinde bulunabilirsiniz. Çekim sırasında sorun yaşarsanız mutlaka sitenin canlı destek bölümüne başvurmalısınız. Üyelerden belge talep edilmemektedir.

Payfixile Para Çekme

Hilbet Payfix ile para çekme işlemi kısa sürede gerçekleşirken, belge talep edilmemektedir. Kullanıcılarına sunduğu bu özel fırsatta Payfix ile en düşük 100 TL, en fazla günlük 30.000 TL ile çekim talebinde bulunabilirsiniz. En geç 30 dakika işlem tamamlanmış olacaktır.

PayTurkaile Para Çekme

HilbetPay Turka ile para çekme işleminde belge talep edilmemektedir. Üyelerine sunduğu bu özel fırsatta PayTurkaile dilediğiniz zaman çekim talebi verebilirsiniz. En az 100 TL, en fazla ise günlük 30.000 TL ile çekim talebinde bulunabilirsiniz. En geç 30 dakika işlem tamamlanmış olacaktır.

Rocketpayile Para Çekme İşlemi

Hilbet Rocket pay ile para çekme işlemi yapacaksanız en az 100 TL çekebilme şansınız bulunur. Bunun yanında en yüksek çekim yapacağınız limit ise 30.000 TL’dir. İşlemler diğer yöntemler gibi 7/24 yapılabilmektedir. Aynı zamanda işlem süresi de 15 – 30 dakika gibi çok kısa sürede gerçekleşmektedir.

Tüm para çekim işlemlerinde yaşanabilecek sorunlar konusunda sitenin canlı destek birimlerinden hizmet alabilirsiniz.